PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792922}

Za marzenia

6,6 1 106
ocen
6,6 10 1 1106
Za marzenia
powrót do forum serialu Za marzenia
użytkownik usunięty
jan_niezbedny0

Już się bałem, że to kolejny paradokument, ale na szczęście dali niezłą obsadę. Już nie mogę się doczekać premiery, dzisiaj tam statystowałem. ;) Tym bardziej, że zapowiada się w miarę ciekawy serial. Fabuła może nie jest zbyt skomplikowana, ale przynajmniej to nie kolejna opowieść o szpitalu jak "Diagnoza" (ile można?).

Dobrze chociaż płacą za statystowanie? :)

użytkownik usunięty
jan_niezbedny0

Zadałeś to pytanie w chwili, kiedy akurat trwa strajk statystów. Ja w nim nie uczestniczę i póki co stawka mi odpowiada, ale wielu ludzi ma odmienne zdanie i uważa, że np. 50-80 zł to jawna kpina. Ostatnimi czasy to niezwykle drażliwy temat. ;)

Spoko, pytałem z czystej ciekawości, bo nie startuję do tego :)
Wieloodcinkowych seriali też nie oglądam, sporadycznie mi się zdarza obejrzeć jakiś odcinek, na ten może też czasem zerknę, choćby dlatego, że lubię sobie popatrzeć na Annę Karczmarczyk :)

użytkownik usunięty
jan_niezbedny0

Mówiąc "wieloodcinkowe" masz na myśli te, których odcinki liczy się w dziesiątkach, setkach bądź tysiącach, prawda? Ja traktuję serial jako "dłuższy film" i nie przepadam za produkcjami z tak dużą liczbą odcinków, że trudno byłoby całość obejrzeć. Dlatego wolę starsze seriale, np. "Czarne chmury", "Ja, Klaudiusz" czy "Szogun".

Wieloodcinkowe, czyli tzw. tasiemce, przeważnie to telenowele.
Choć dzisiaj już i kryminalne serie mogą być tasiemcami.
Komediowe oczywiście też, ale rzadko co trzyma poziom, jeśli jest zbyt długo ciągnięte.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones