PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792922}

Za marzenia

6,6 1 102
oceny
6,6 10 1 1102
Za marzenia
powrót do forum serialu Za marzenia

TVP do tej pory jeśli chodzi o seriale omijałam szerokim łukiem. M jak Miłość i Klan z tym do tej pory kojarzyły mi się seriale TVP. Jednym jedynym, który jeszcze kiedyś oglądałam i był dla mnie w porządku to "O mnie się nie martw" - ale moja przygoda z nim skończyła się po 2 sezonach. "Za Marzenia" nie przekonało mnie do siebie po spotach zapowiadających. Bohosiewicz ani mnie ziębi ani grzeje jakiś chłopak, którego nie znałam i piękna blondi, którą gdzieś już tam widziałam. Serial postanowiłam odpuścić. Aż pewnego razu moja przyjaciółka się u mnie zasiedziałą i stwierdziła, że musi obejrzeć odcinek trzeci. Obejrzeć koniecznie. Zobaczyłam i błyskawicznie nadrobiłam poprzednie dwa odcinki. Co na plus? Że bohaterów dobrze dobrali, że akcja jest wartka. Że nikt nie plącze nie lamentuje tylko każdy odpowiada za swoje czyny. Jeden z niewielu seriali tego typu gdzie nie ma przeciągania na siłę jakiś scen, głupich wymuszonych dialogów co to mają wzruszyć do łez widza. Życie takie jakie jest - dostajesz po tyłku i musisz iść dalej. Zobaczymy czy serial utrzyma poziom bo jak na razie jestem na tak.

DarkAngel1989

Duży plus to strona techniczna: zdjęcia - nie jak w reklamach o szczęśliwej zdrowej rodzince, tylko "brudne" i klimatyczne, oraz scenografia. Widać, że komuś się chciało poszukać fajnych lokalizacji i nie ma wszechobecnej w polskich serialach łatwizny z kręceniem w beznadziejnych pozbawionych życia , sterylnych wnętrzach, zaaranżowanych na hali. Jak w ekspozycjach salonów meblowych.

DarkAngel1989

też jestem na tak

DarkAngel1989

Dla mnie żenada roku jak wszystko co wychodzi dla pislandii ani raz się nie zadziałał ale Polacy robią same gnioty to co się dziwic

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones