PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=588905}
6,5 6 223
oceny
6,5 10 1 6223
Chichot losu
powrót do forum serialu Chichot losu

No właśnie, czy ktoś coś wie na ten temat?

ocenił(a) serial na 8
AnniewayAnietime

nie bedzie kontynuacji

ocenił(a) serial na 10
Aselka

A gdzies slyszalam ze ma byc... Szkoda, swietny serial...

ocenił(a) serial na 3
AnniewayAnietime

Zakończenie nie zostawiło raczej żadnego pola do popisu. I dobrze, pomysł na serial może był i fajny ale wykonanie już troszkę mniej. Dialogi niestety kiepskie, jak tu ktoś już wspomniał montaż okropny no i muzyka mająca za zadanie budować napięcie kiedy się tak naprawdę nic nie dzieje. Aśka idzie do automatu z gorącą czekoladą (swoją drogą nie wiem po co ten wątek z ta czekoladą) muzyka jak z thrillera, Aśka wraca z czekoladą, nic się nie dzieje. W pewnym momencie już miałam nadzieję że może mu dosypała czegoś, ale nie, zwykła czekolada. I takich bezsensownych scen jest mnóstwo... Nie mówiąc o tym ich biurowym slangu, spolszczanie angielszczyzny albo jedno i drugie w jednym zdaniu. Jeśli tak porozumiewają się "ludzie biznesu" to ja się cieszę że nie mam z nimi nic wspólnego...

AnniewayAnietime

A po co?? Zmasakrowali już powieść na podstawie której powstał ten serial. I nie ma na podstawie czego kręcić kontynuacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones