Karolina Szymańska

5,3
75 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karolina Szymańska

Jak wam sie podoba postać którą gra Karolina w TANCERZACH ???????????

krokodyl5555

Fajna dziewuszka z tej Dorotki. A Karolinka słodka jak zawsze

krokodyl5555

Uwielbiam ją, jako Doris jest świeża i naturalna, nie to, co ta pseudo femme fatale Sylwia. Kibicuję Dorotce od początku, a Piotrek jest ślepy, bo ma brylant pod nosem, a woli zwykły krzemień. Pozdrawiam wszystkich fanów serialu i Karolinki!!!

anooolka714

Atrakcyjna,sympatyczna,subtelna,takich kobiet się szuka w życiu ... :)

esiwu

wszystko super, tylko grac nie umie. i jakos mi sie wydaje ze z tych wszystkich 'tancerzy' jest najslabsza.

vermilliah

zgadzam sie ze nie umie grac i jest najslabsza !! A w ogole nie wiem co wy chcecie od Sylwi , jest fajna i miła , wszyscy ja oceniacie bo jest bogata i dlatego uwazacie ja ze jest dziwna . I TO ONA POWINNA BYC Z PIOTREM BO ONI SIE KOCHAJA !!!

claudia2640

Taak na pewno się kochają.Szczególnie gdy Sylwia puszczała się z Robertem.
Gdyby go KOCHAŁA to nie zrobiła by czegoś takiego.I nie przekonuje mnie argument,że za dużo wypiła czy życie wali się jej na głowę.Gdyby choć trochę prawdziwie go KOCHAŁA to by od razu się przyznała co zrobiła nawet za cenę bólu.Bo i tak i tak prawda wyszła by na jaw. I co sama się o to prosiła by Piotr ją rzucił.

Narwany_chochlik

A Piciu ślepy i nie widzi jak Dorota o niego walczy. Idiota

claudia2640

Ja w ogóle nie wiem co ona w tych tancerzach robi.
Sama się nawet wypowiadała, że jej przygoda z tańcem zaczęła się dopiero
przy pracy nad serialem. Dorota Czaja, która gra SYLWIĘ może nie jest jako aktorka rewelacyjna,
ale skończyła szkołę baletową, tańczyła w kabarecie i pracowała w modelingu.
To samo inne osoby m.in. Natalia Lesz (inga), Kamil Czarnecki (robert)-ona również chodziła do szkoły balet.
i grała w teatrze, a on tańczył np. w YCD.
Więc dziwne jest to dla mnie, że przy profesjonalistach i ludziach tańczących całe życie,
postawili zwykłą amatorkę...

krokodyl5555

fatalna rola w tancerzach.
[za krótki za krótki]

heroina_

Amatorkę która przynajmniej nie gra tak jak Czaja
<chodzi w jedną i drugą>
czyt. jej gra aktorska to chodzenie jak wieśniara

Dorota 9Karolina) jest przynajmniej ładna i naturalna

krokodyl5555

masakra ona jest okropna, sztuczna i bezpłuciowa...a te jej próby tańca..żałosne..drażni mnie i powinni ją zmienić bo nie pasuje do serialu...ma dziwne akcje..nie kumam jej gry w tym serialu.no i nie umie tańczyć..ma dublerke w ukłądach tanecznych..dobrze popatrzcie..Dlateog często zakłada do tańca kapelusz albo perukę..bo to niejest ona..hehe

justa_js

racja w 1000%

krokodyl5555

Nie lubie jej, taka sierotka marysia

Aneta_4

trochę tak, ale właśnie za to się ją lubi.

artminika

ona jest zarąbista, gra świetnie i nawet dobrze tańczy. A Sylwia to taka księżniczka, wszystko musi dostać.

krokodyl5555

nienawidziłam jej!! brzydkawa, jakaś taka niezłomna i chyba jak "tańczyła" to miała dublera bo zawsze miała zakryty ten swój świński ..... jak tańczyli inni to było pokazane z bliska a jak ona to zawsze z daleka bez twarzy. Ogólnie dramat, ciotka klotka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones