Anna Mucha

Anna Maria Mucha

5,4
9 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Mucha

Skoro jest ateistką...

użytkownik usunięty

... to ciekawe czy była przyjęta do Komunii Św. i do bierzmowania ??

A kto powiedział, że na ateizm przechodzi się zaraz po urodzeniu? Może straciła wiarę później?

użytkownik usunięty
AoD

ale mogła też przykładowo stracić wiarę w wieku np. 13 lat. Wtedy przed pójściem do bierzmowania mogłaby stawiać opów.

Choćby i straciła w tym wieku wiarę, to musiałaby pójść do bierzmowania. Wiem z doświadczenia. Rodzice by tylko pokręcili głową 'e tam' i kazali iść. Nie ma tak łatwo. Z pewnością nie przyznałaby się też w tym wieku, że przeszła na ateizm.

Ale i tak wątpię, żeby w wieku przykładowo 13 lat straciła tą wiarę. Wtedy pewnie modlili się cały czas, nie miała kiedy się nad tym zastanowić.

Z pewnego puntu widzenia widzenia każdy z nas był ateistą do momentu aż rodzice podjęti bez naszej zgody decyzję przynależności światopoglądowej, np poprzez chrzest.

rusekolsztyn

A co, kilkumiesięczne dziecko mieli spytać o zgodę? Realizmu!

AoD

jej sprawa,nara

AoD

Wolę być cyniczny ;) Tak samo jak wbrew zgody dziecka rodzice przyłączają je do różnych odlamów wiary z naszymi narodzinami są powiązane procesy i wydarzenia na które wpływu nie mamy bo nasza wolna wola się dopiero rozwija. Na przykład co patrioci lub Ci którym się wydaje że są patriotami zrobiliby ze swoim życiem gdyby nagle się okazało że urodzili się w kraju, który jest wrogo nastawiony do kraju w którym się wychowali. Kwestia ideologiczna zawsze będzie budzić konflikty więc warto czasami rozważyć poglądy naturalistyczne swojej egzystencji. Sorry za używanie tak filozoficznych sformuowań, ale odwieczna walka wierzących z niewierzącymi lub wierzących z wierzącymi (np. katolicy z protestantami) jest kroplą w morzu w porównaniu do walki o przetrwanie, którą codziennie toczą ze sobą żywe istoty różnych gatunków.

rusekolsztyn

być ateistą jest teraz modne, po prostu ci ludzie myślą że jeżeli nie wierzą w "te legendy i banialuki" myślą że są mądrzejsi, oświeceni

Schizofrenik_XXI_wieku

Ania przyjęła sakrament komunijny, zaś nie wiem, jak jest z bierzmowaniem.

Schizofrenik_XXI_wieku

"być ateistą jest teraz modne" dawno nie słyszałem podobnej bzdury. Chyba że rozumiesz kategorie wierzący i nie wierzący w kategoraich konfortunizmu społecznego jak. np. piotr rubik kontra mozart i chopin. Zmartwię Cię, ale człowiek o niewyrobionym guście może także słuchać muzyki klasycznej, więc wśród ateistów także zdarzają się durnie. Najlepszym przykładem jest już parokrotnie na innym forum wspomniany Kuba Wojewódzki. Z niego taki ateista jak z koziej dupy trąba.

rusekolsztyn

hmm chodziło mi że teraz strasznie dużo ludzi obnosi się ze swoim ateizmem, ok, ja do takich ludzi nic nie mam (ja jestem wierzący ale na swój sposób) ale niech nie chodzą i nie próbują być kontrowersyjni bo to śmieszne

Schizofrenik_XXI_wieku

No bądżmy poważni. Wątpie aby ateistom zechciało się organizować wiec pod hasłem "Nie wierzący przepraszają za Anne Muche." A co do kwesti obnoszenia się do ateizmu. Jest to pogląd mniejszościowy więc ateiści mający wpływ na środki przekazu starają się aby inni ateiści przyznawali się do swoich myśli bez obawy oceny swojego otoczenia,

a to ma jakieś znaczenie ?ateizm dotyczy nowoczesnych i myślących bardziej realistycznie ludzi - myślę że dewotką w moherowym berecie nie była skoro dała nam tak odważną sesję w Playboy`u.

agn_chmielewska

agn chmiel ewska z tą nowoczesnością ateizmu to bym nie przesadzał już w 966 roku znaleźli się w naszym kraju ludzie, którzy nie chcieli, aby Polska przyjęła chrzest. A sam ateizm nie pamiętam kiedy się pojawił na świecie.

rusekolsztyn

No w tym 966 to chyba nie byli ateiści tylko wyznawcy pogańskich religii słowiańskich.

Nie ważne jest to czy jest katoliczką czy ateistką liczy się to że jest beztalenciem i pasztetem.

ObiWanKenobi444

Dokładnie, kolejna polska tępa sraka :D

Eryczek

Wielbić jej nie trzeba ..ale nie mogę zgodzić się z krytyką jej.
Dla mnie to ona może za boga nawet kota w butach uznawać- jej sprawa , jej dusza.
Lubię ją . Według mego zdania jest bardzo żywiołowa, widać, że potrafi rozm. na wiele tematów, ma coś do powiedzenia...Porównajcie np. z" wielka gwiazdą" Alicją, światową panią na salonach , która na pytania o życie prywatne tylko fuknie....
Od chwili kiedy A. M. schudła wygląda jak nastolatka.....
A gra w serialach...No przecież każdy musi gdzieś dorabiać..ludzie..
Dodam , że .podoba mi się jej styl ubierania.
Wielką aktorą nie jest...ale z pewnością ma coś w głowie, jest wytrwała (napracowała się nad sylwetką, oj i to zdrowo) i mozliwe , że jeszcze największe sukcesy przed nią.

agnieszka_kozinska

Praca nad sylwetką gdy tylko się bierze udział w show nie jest chyba jakimś wielkim osiągnięciem. Jestem trochę cięty na babkę bo jej kreacja w "Chłopaki nie płączą" trochę zepsuła film. :<

a chu..cie to pilnuj swej dupy lepiej frajerze!

paul_van_dyk_87

Dobrze prawisz. Co mnie k*** obchodzi czyjeś bierzmowanie. Zainteresuj się własną rodziną i tam zbieraj o każdym wiadomości i rób zdjęcia za krzaczków.

A gra jak papier toaletowy. Do ...

użytkownik usunięty
marcimix

Tez nie rozumiem tej calej agresji wobec Muchy - Nie jest to zla aktorka i wydaje sie byc szczera,w kazdym razie wole ogladac i czytac o Ani niz o wspomnianej Bachledzie ,ktora struga wielka dame, choc wcale nia nie jest :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones