Anna Mucha

Anna Maria Mucha

5,4
9 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Mucha

Za talent aktorski Anna Mucha dostaje ode mnie ocenę 2/10. Gdybym brał pod uwage jej charakter dostała by 1/10.

HusarzSLAV

Za talent aktorski daję1/10, za charakter zgadzam się.

oluchna2512

Dokładnie, marna z Niej aktorka.Czy gra z Mroczkiem, czy z Bobkiem taka sama.

HusarzSLAV

Aktorka beznadziejna i w dodatku idiotka...
Daję jednak 9/10 za urodę - to silniejsze ode mnie.

Vaylander

ale tu się nie ocenia wyglądu

BlackRose58

Ocenia się wedle gustu...
Gdzie jest napisane, że nie ocenia się według wygladu?
Jeśli pokażesz mi solidny argument to zmienię 10 dla Hayek i Johansson na jedynki.

Vaylander

np dla tego że to jest strona o filmach a nie urodzie

BlackRose58

Jednak zawsze uroda to jedna z cech aktora... tak samo jak np głos.

BlackRose58

Dokładnie!- jest to strona o filmach.... i tu powinno oceniać się talent aktorski przede wszystkim!
Ja prędzej obejrzę film z mało urodziwym ale ŚWIETNYM aktorem jak z przeprzystojnym AMATOREM nie mającym pojęcia o graniu w filmach. No sorry. Uroda i głos są istotne ale na pewno mają mało wspólnego z talentem aktorskim :]
Dając wysokie noty za urodę beznadziejnym aktorkom i aktorom- krzywdzimy prawdziwe polskie talenty, taką samą średnią.... no i potem nic dziwnego,że do filmu wezmą atrakcyjną Muchę, która została oceniania za wygląd a nie talent.
TO MOJE ZDANIE. pozdrawiam

Vaylander

No właśnie. jest to FILMweb portal o filmach...

Vaylander

No, to ja się już nie będę dziwić, że Deep jest na 3 mscu, choć nie zasłużył.

Vaylander

hmmm, nie wiem, co może się podobać w Jahansson ;) ale to moja ocena ;D

Vaylander

ładniejsze w burdelach widywałem

Vaylander

Nie no muszę to napisać ! Synku gdzieś Ty się uchował ?! Nie dość, że laska wygląda jak prosiaczek na dwóch nóżkach to jeszcze ma strasznie słaby talent aktorski, praktycznie tak zerowy jak ja sam. A w tej szkole filmowej w NY to ona chyba lody kręciła między przerwami w zajęciach, bo nauczyć to się tam niczego nie nauczyła.

Tony__Montana

ty montana z montany ona pasuje do serialu prosto w nochala a do burdelu to pasuje jak ulał a jak już tam będzie trzepać śmietanę to dajcie namiary

HusarzSLAV

Jest beznadziejna, ma irytujący głos i śmiech. Nie ma w sobie energii, jej wszystkie role są takie same. Miała byc z niej taka gwiazda a przez 10 lat grywała tylko w serialach za to potem wygrala taniec z gwiazdami i od razu tvn wciągnął ja w swoje produkcje.

alien_2

a co tu oceniać jedno wielkie beztalencie i chodzące łajno

alien_2

i jeszcze jedno to wstyd dla Warszawy że to coś tu mieszka i się tu urodziło

tomucho77

Dla Polski całej

HusarzSLAV

...a znasz ją osobiście żeby wiedzieć jaki ma charakter ????....oceniasz ją pewnie po tych plotkach co piszą w szmatławcach....

zabiol

znalazł się obrońca tej parszywej rury

tomucho77

Jak dla mnie gra normalnie, może nie widziałem jej w tańcu, m jak miłość też nie bardzo oglądałem.
Oglądam za to prosto w serce i gra jak reszta aktorów. Jeżeli chodzi o życie prywatne to mam taką zasadę, że człowiek może robić wszystko co chce (i nawet powinien) o ile tylko nie szkodzi komuś innemu. Tak swoją drogą to co ona takiego strasznego robiła, że jej tu większość za charakter nie lubi? (nie jestem na bieżąco z tymi "nowinkami")

grzesieksw

za jej parszywe wypowiedzi - zapewne

grzesieksw

Mnie drażni ten jej irytujący śmiech...

laleczka874

u niej na wyróżnienie zasługuje tylko uroda, sexapil ma niezłe cycki a reszta do rynsztoka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones