Anna Mucha

Anna Maria Mucha

5,4
9 073 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Mucha

Mucha zagra w nowym serialu ,,Prosto w serce,, w roli głównej z Filipem Bobkiem;) Nie lubię jej i szkoda że to właśnie ona będzie główną bohaterką;/

nihooya

Miszczaka i spółkę nie obchodzi czy widzowie ją lubią czy nie - zbyt wiele trudu go kosztuje inwestysycja w gwiazdkę ,żeby się jej pozbyć po jednym sezonie więc jeszcze nas pokatuje Muchą przez parę miesięcy.

rusekolsztyn

Nie przeżyje ani jednego dnia z tą pyskatą dziewuchą. Czy ktoś w końcu jej uzmysłowi, że wcale nie jest taka fajna za jaką się ma?! Licze na to:)

nihooya

Też jej nie lubię ,ale serial jest fajny i jakoś mi ona zanika ;p

diana303

mucha w nowym serialu z bobkiem prosto w kiszkę

diana303

serial jest fajny ? widziałem 2-3 odcinki bo moja dziewczyna to czasem ogląda - nie obrażając nikogo - to serial dla idiotów, zaczynam się zastanawiać nad moją dziewczyną <lol>

nihooya

Jak zobaczyłam część jakiegoś odcinka, gdzie akurat była pokazana Mucha to zwątpiłam już w dobrą gre aktorską. Generalnie nie przeszkadza mi jej styl bycia, ale styl gry aktorskiej owszem.

Tamara_87

nie czaję o co ci biega więc jest dobrą niby aktorką czy złą

nihooya

Szczerze to i Mucha i ten jej serial do niczego. Zachęcam do przeczytania recenzji http://www.filmweb.pl/user/Pablo991i9/reviews/Prosto+w+komercj%C4%99-10824

Pablo991i9

prosto w bobka buhahahaha

nihooya

Gdzieś przeczytałam że ten serial kojarzy się z tym samym z czym kojarzy się mucha i bobek. I mam to samo odczucie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones