Anna Mucha

Anna Maria Mucha

5,4
9 070 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Mucha

Skandaliści są fajni, gdy coś robią dobrego, przełamują jakieś tabu, a do czego może przekonać Mucha? Noszenia futer? Wystawiania gołej dupy na widok publiczny? Ja patrząc na nią nauczyłam się tylko jednego: nie wolno się radykalnie odchudzać. Zapadnięte policzki, rzadkie włosy. Oto nasza gwiazda nr. 1, którą tak uwielbiają magazyny. A ja już na nią patrzeć nie mogę. Nie wiem, kto wpadł na pomysł, żeby to ona grała główną rolę w "prosto w serce". Znam ludzi, którzy przez nią tego serialu nie oglądają, tak ich drażni.

Igraszka

ja już przestałam oglądać ;ppp bo właśnie jedynie ona mnie w tym serialu na prawdę wkurzała. a co do wyglądu, to kurcze! dlaczego nikt nie napisze, że przytyła??? ;>> ;p na początku ją doceniałam za to, że udało jej się schudnąć, ale jej charakter się radykalnie zmienił ;// poza tym, jak ona wyglądala w tym pierwszym odcinku prosto w serce??? ;p przesadzili z tą sukienką :D:D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones