Anna Mucha

Anna Maria Mucha

5,4
9 043 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Mucha

jak czytam opinie że jaka ona nie jest brzydka kaszalot pasztet itp a tak naprawdę ona jest niezłą aktorką i mega sexy laską

lukasz121246

Niezłą jak na polskie realia. Kiepską jeśli chodzi o całe kino. Może i wydaje się, że dobrze gra w serialach czy filmach bo po prostu gdy leży sobie kupa na chodniku a obok niej koleżanka sraka, raczej trudno o porównanie. Takie coś mamy w TV gdybyśmy mieli jednego wybitnego aktora obok niej pewnie dostrzegłbyś jak żałosne jest to co wciska nam telewizja i polskie kino komediowe.

skt84

Szczerze powiedziaszy bardziej chodzi mi o jej wygląd niż o aktorstwo np. pierd... że niby jast taka brzydka trochę araczej bardzo mnie to dziwi

lukasz121246

Która dobra aktorka w jej wieku nie grała przez dekade w żadnym filmie. Produkt medialny.

lukasz121246

zgadzam się. Mucha jest sexy i wcale nie jest złą aktorką a ludzie tutaj mają problem bo jej zazdroszczą urody i kasy. Najeżdzają na nią bo głupiała w TVNie.,a tak naprawdę jest dobra... :D ale na co polaczki i poleczki nie narzekają ,wszystko i wszyscy są beee :D heh

nihooya

Kasa i uroda -,- naprawde szkoda, ze niemożna jej pozazdrościć inteligencji.

mary99

A czemu uważasz że nie jest inteligentna

lukasz121246

Dzi*ka telewizyjna i tyle. Ładna? Może jej się tak wydaje, a wcale nie jest dziewczyną o urodzie legendarnej Heleny, kilo pudru, ciuchy wyszczuplające i ludzie jak dzieci się nabierają.

Chelios_2

niska , gruba, i gdzie ona jest ładna? Ktos tam wyzej napisal ze ladna na poslkei warunki.. to z tego wynika ze same brzydkie sa Polki? cos nie tak....

adiman

Juz przestań pierdo... bo mi się rzygać chce

lukasz121246

kto dla ciebie jest ładniejszy - krystynka czy mucha?

nihooya

Oczywiście, przecież wystarczy, by, w tym wypadku, "aktorka" była ładna, miała ponętne kształty i czego więcej potrzeba? - przecież można nacieszyć oczy, przecież każdy jej ruch jest taki seksowny, przecież intelekt we współczesnym świecie w ogóle się nie liczy. A, uwierz mi, ludzie mają ambitniejsze rzeczy do roboty, niż zazdroszczenie nudnej, sztucznie błyskotliwej kobiecie - bo czego tu zazdrościć? Niezdrowego patosu, nikłego talentu i udawanie kogoś, kim się nie jest? Bądź, jeszcze lepiej, bycia sobą? Jeśli oznacza to robienie z siebie córy koryntu, wygadywanie z pozoru kontrowersyjnych bzdur i pokazywanie całemu światu, jak bardzo jest się niedouczonym, to wolę pozostać w swojej skórze. Tak nawiasem mówiąc - skoro wypowiadasz się na forum mógłbyś zachować choć szczyptę kultury, bo mam wrażenie, że reprezentujesz ten sam poziom co pani Mucha.

nihooya

Argument zazdroszczenia kasy i urody (swoją drogą śmieszny) można by ostatecznie użyć gdyby ktoś mówił, że niezdolna to jest Angelina Jolie. Ale o Musze?

lukasz121246

odnosząc się do tematu (dosłownie) to proszę http://www.youtube.com/watch?v=NzbtbS4V2r4

Chelios_2

AGAGAGAAHAHAHAHAHAHAHAHAH NIE MOGĘ!
najlepsze że dziadzio z lublina, czyli tak jak ja! : D

lukasz121246

Jeszcze w to aktorstwo to bym uwierzyła, bo się na nim nie znam, ale nikt mi nie wmówi, że ta kacza d**** (wielki kuper i krótkie nóżki) z trzema włosami na krzyż i szparą w zębach jest seksowna. Może jaszcze wcześniej była powiedzmy ładna. Nie piękność, ale ładna. A teraz to po prostu wrednota się jej na twarzy odcisnęła. I na figurze, bo jakoś tak zmalała i przytyła.

Igraszka

Ciekawe jaka ty jesteś piękna jeśli twierdzisz że ona jest taka brzydka

lukasz121246

Kolejna inteligentna odpowiedź. Przestań pisać na forum, przestań się poniżać...

narysuj_mi_baranka

Mucha jest wręcz odpychająca. Ten sztuczny uśmiech i męska twarz, okropna figura(brak talii i krótkie nogi), doczepiane włosy, wieśniacki styl i naturalne futra... W dodatku wielka mi celebrytka gada, że jej ciąża jest zagrożona, a następnie co robi? W szpilkach sobie biega!
Bezmyślny kawał drewna, oglądałabym może to Prosto w kiszkę z odrobiną serca, gdyby nie jej sztuczna i nadmuchiwana gra aktorska.

lukasz121246

łukasz nie gadaj z tymi rozkrzyczanymi małolatami co zazdroszczą jej urody.. tak to juz jest " sztuczny uśmiech" " długie brwi " ku**** ludzie nie ma ideałów nie może być w każdym calu idealna ;/ ten wasz dżony dep tez nie jest idealny np jest kurduplem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones