Anna Jantar

Anna Maria Kukulska

6,6
16 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Jantar
zegan333

Tak. Mnie jeszcze przychodzi do głowy:
,,Tylko mnie poproś do tańca
Dopóki młoda godzina
Pożółknie zegara tarcza
Zanim wybije mój czas''

Cała ta piosenka ma przerażającą wymowę.

Ekranizacja

Genialna wokalistka śpiewająca teksty swojego kochanka, perfekcja.. "Nic nie może przecież wiecznie trwać..." lubię to :-)

fabisz

Świetna wokalistka o pięknym głosie. Żal że nie ma jej wśród nas........

gosias159

I tu możesz się mylić. Ostatnio przeczytałem w internecie że Anna Jantar żyje!!!!! To niesamowite prawda?
Ale jeszcze niewiadomo czy to prawda.

GR44

Szczerze to watpie w takie informacje, ale kto wie?

gosias159

Oddałbym dużo żeby ona żyła. Masz tu link przeczytaj sobie: http://www.humbug.pl/texts/view?art=anna_jantar_zyje_

GR44

dzieki za link, ja tez wiele bym dała zeby żyła.

gosias159

nie ma za co.
I co sądzisz po przeczytaniu i po obejrzeniu zdjęcia? Jakie szanse twoim zdaniem?

GR44

Witam, moim zdaniem ta pani to nie nasza Ania. W artykule napisane jest ze przezyła wypadek leciała samolotem przez co straciła pamięć ale dokładnie nie podano kiedy nastapiła ta katastrofy bo na pewno nie katastrofa samolotu Kopernioka tam nikt nie przezył. Poza tym jeśli straciła pamięć dlaczego nie leczono jej,dlaczego rodzina nie szukała jej . Nie wierzę w to zeby Natalia nie podjęła zadnych działąń aby nawiązać z nia kontakt.
Ale dziękuję za artykuł nie powiem zaciekawił mnie.A Ty co sądzi na ten temat. Pozdrawiam.

gosias159

Ja powiem tak. Gdy pierwszy raz przeczytałem ( a to było jakoś w czerwcu ) bardzo się ucieszyłem tzn. nabrałem nadziei że to może być prawda. Moim zdaniem jakieś tam podobieństwo jest np. uśmiech. Tylko zastanawia mnie to kiedy w końcu to ktoś rozwikła.
Cały czas wierze że Anna powróci. Co dziennie słucham jej piosenek. One są takie piękne. Zawsze mnie podnoszą na duchu.

GR44

Ja tez bardzo lubię słuchac utworów w wykonaniu Ani, miała piękny głos i była bardzo skromną pogodna osobą. Szkoda ze tak szybko odeszła ale została w naszej pamięci i w naszych sercach tam zawsze bedzie żyła.

gosias159

Ja nie jestem taka pierwsza lepsza Ania......

GR44

Tylko takie gadanie że Jantar żyje podobnie jak Presley

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones